Kopřivnice (dam) – O tom, že cimbál není jen instrumentem pro interpretaci lidové hudby, ale je plnohodnotným koncertním nástrojem, se mohou lidé přijít v pátek 7. června přesvědčit do Lašského muzea. Sál v patře klasicistní Šustalovy vily bude od 18 hodin dějištěm koncertu „Od-vážně na cimbál“.
Kopřivnice (dam) – Ve středu 12. června vyvrcholí série akcí, kterými si ZUŠ Zdeňka Buriana připomíná nejen 70. výročí založení školy, ale také několik dalších významných událostí, které se uskutečnily v letech se čtyřkou na konci. Výtvarníci se prezentovali velkou výstavou v Muzeu na Fojtství, vrcholem sezony pro taneční obor byly tradičně vyprodané Jarní taneční koncerty a Jubilejní koncert ve velkém sále kulturního domu má být příležitostí pro představení toho nejlepšího, co nabízí hudební obor školy.
Kopřivnice (dam) – 628 návštěvníků během čtyř hodin prošlo expozicí Muzea osobních automobilů Tatra. Nezvyklou koncentraci návštěvníků mělo na svědomí zapojení do Festivalu muzejních nocí. Lidé si užívali nejen bezplatný vstup do muzea a netradiční večerní čas prohlídky.
Kopřivnice (dam) – Včera oficiálně představený modernizovaný Phoenix a stovky dalších kusů stavební, zemědělské, komunální, hasičské, vojenské a další techniky budou o víkendu k vidění na zkušebním polygonu Tatry. Ten se už po dvanácté stane dějištěm Kopřivnických dnů techniky.
Tyto soubory nám umožňují poskytnout návštěvníkům kvalitnější služby, protože nám například umožní získat anonymizované analytické údaje o používání tohoto webu.
Kompletní přehled cookies, které tento web využívá naleznete zde.