HC Kopřivnice – HC Uničov 1:7 (0:4, 0:2, 1:1)
K o p ř i v n i c e (paz) – V sobotu hostili hokejisté na domácím ledě celek z Uničova, s nímž v utkání třetího kola krajského přeboru utrpěli debakl. Uničov byl do této soutěže zařazen teprve letos společně s Rožnovem, ale vzhledem k tomu, že patří do jiného kraje, nebude moci zkomplikovat severomoravským týmům postup do finálové skupiny. Domácím opět nevyšel vstup do zápasu a v první třetině už nestačili zastavit uničovský nástup. Hosté byli po všech stránkách lepší, lépe bruslili, vyhrávali souboje u hrazení a díky pohledným kombinacím se snadno dostávali do kopřivnického pásma. Navíc se jim dařilo proměňovat šance, zatímco domácí měli s koncovkou problémy. Hosté po první třetině vedli o čtyři góly.
Ve druhé třetině svěřenci trenéra Pavla Mikšovského zlepšili obranu a dokázali déle udržet puk na svých hokejkách, ale své šance opět nedokázali zužitkovat. Hosté naopak dvakrát skórovali a o osudu utkání tak v podstatě bylo rozhodnuto. Po poslední přestávce už Uničov jen udržoval svůj odstup a není proto divu, že se hra zcela vyrovnala. Domácí se dočkali alespoň čestného úspěchu, o který se postaral Třeštík po spolupráci s Fojtíkem. Hosté však také vstřelili ještě jednu branku, a uzavřeli tak skóre zápasu na 1:7.
Sestava: Bouša, Unzeitig, Fojtík, Třeštík, Frays, Vaculín, Mičulka, Man, Červenka, Štěpiak, Chalupa, Sedlák, Hradil, Vaško, Kofroň, Šimíček, Kladiva, Michálek, Koloničný, Krotil. Branka: Třeštík