Dne 25. 10. kontrolovala hlídka městské policie řidiče taxislužby, při které vyšlo najevo, že devětadvacetiletý muž nemá pro provozování služby taxi všechny potřebné doklady. Muž navíc provozoval taxislužbu vozidlem soukromé osoby, které nebylo zaregistrováno jako vozidlo taxislužby v příslušné evidenci. Oba muži se budou ze svého svérázného podnikání zodpovídat na přestupkové komisi MÚ.
Dne 5. 11. oznámil na linku městské policie muž krádež svého mobilního telefonu s tím, že ví, kdo mu telefon odcizil. Strážníci po příjezdu na místo zjistili, že muž byl se svou manželkou na návštěvě u známých, ke kterým také v té době zavítala devětatřicetiletá žena z Kopřivnice s dítětem. Všichni se zdrželi na návštěvě přes noc a poté, co žena s dítětem odešla, muž zjistil, že mu z bundy zmizel mobilní telefon. Žena se navíc druhý den začala chlubit svým známým, že si pořídila nový mobil, který byl stejné značky i barvy jako ten, který byl muži odcizen. Strážníci tedy předali případ přestupkové komisi MÚ k dořešení.
Dne 8. 11. přijala městská policie oznámení o opilé ženě ležící na ulici České. Strážníci po příjezdu zjistili, že třiapadesátiletá žena je natolik pod vlivem alkoholu, že nekontroluje své chování a tím ohrožuje sebe i veřejný pořádek. Dechová zkouška prokázala víc než 2,7 ‰ alkoholu, proto byla žena převezena na protialkoholní záchytnou stanici.