Seniorkám se Velikonoční tvoření líbilo. Během dopoledne si každá vyrobila věnec na dveře i kraslice méně známými způsoby.
FOTO: DANA HOĎÁKOVÁ
Kopřivnice (hod) – Akce s názvem Velikonoční tvoření přilákala v úterý 27. března do klubu seniorů 15 žen. Ty v průběhu dopoledne vyráběly velikonoční výzdoby. Všechny nakonec využily možnosti vytvořit si věnec na dveře a zdobily vajíčka netradiční technikou, omotávaly je barevnými bavlnkami nebo je zdobily ubrouskovou technikou.
„Všechny účastnice odcházely spokojené. Některé konstatovaly, že nečekaly, že něco takového vytvoří, před akcí prý neměly žádné nápady, co by mohly vytvořit,“ okomentovala spokojenost seniorek Pavla Zrunková, pracovnice odboru sociálních věcí, která je organizátorkou akcí pro seniory. Menší účast na Velikonočním tvoření byla způsobena souběhem akcí, ve stejný čas se konalo cvičení Qi Gong, na které jednou týdně chodí cca 20 seniorů.