Kopřivnice (cab) – Atletické závody družstev měly v červnu na programu poslední kola před prázdninovou přestávkou. V sobotu 3. června pořádaly druhé kolo II. ligy mužů a žen sk. D Hranice a Kopřivnice v něm i přes zisk 88 b. skončila šestá. Bodovaly tentokrát všechny závodnice – Veronika Horutová 15 b, Vendula Pavlíková 13 b., Mia Schwarzerová a Simona Kowaliková, obě 11 b., Pavla Sopuchová 8 b., Lucie Popová, Pavlína Kvasničková a Viktorie Hanzelková, všechny 5 b., Veronika Hajdušková a Patricie Chýlková, obě 3 b. O den později se ve Znojmě konalo Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva, kde Ivana Máchová vybojovala v běhu na 1 500 m bronz a výrazně si vylepšila osobní rekord na 5:13,89 min. Pouhých 30 cm pak zaostal za bronzem Václav Kratochvíl v hodu oštěpem.
V tentýž den se ve Frýdku-Místku konal Běh mezi náměstími, kde se na 4,7km trati prosadil na třetí příčku v kategorii mužů do 34 let Ondřej Dobiáš z Kopřivnice, který 31. května vyhrál závod v Praze na 10 km. V mládežnických kategoriích se pak na místeckém náměstí umístili na stupních vítězů Barbora Udvarosová, vítězka v kategorii dívek r. 2008/09 (200 m), Pavel Lacina, druhý mezi chlapci r. 2010/11 (200 m), a Michal Mazáč, třetí v téže kategorii.
Ve čtvrtek 8. června závodilo ve Frýdku-Místku starší žactvo v rámci třetího kola Přeboru družstev MS kraje, ale Kopřivnice s malým počtem závodníků nemohla početnějším družstvům konkurovat. Chlapci se se ziskem 33,5 b. umístili na solidní páté příčce (body Š. Dobečka 16,5 b., V. Kratochvíl 7 b., Mikoláš Bartoň 6 b., M. Skoták 4 b.) a děvčata skončila se 13 b. desátá (body K. Šnyrychová 8 b., A. Rečková a K. Bardoňová obě 2 b., N. Drozdová 1 b.).