Cesta: Titulní stránka > Kopřivnické noviny
KINO KOPŘIVNICE
Čt 17. – pá 18. dubna v 16.30 hodin dokument ČR, SK Svět mezi námi. Vášeň, posedlost uměním a bezmezné odhodlání plnit si vlastní sny. Fotografka Marie Tomanová přišla do New Yorku jako au-pair a prorazila v extrémně konkurenčním prostředí tamní fotografické scény.
Čt 17. – pá 18. dubna v 19 hodin komedie ČR Vyšehrad dvje. Výstřední fotbalista Lavi se vrací! Blonďatý uragán je tentokrát ještě víc nekorektní a za hranou, což prokáže dokonce i v zahraničním angažmá.
So 19. dubna ve 14 hodin pohádka USA Sněhurka. Hrané zpracování klasického animovaného filmu z roku 1937. Toto kouzelné hudební dobrodružství zpracované na motivy ikonické pohádky bratří Grimmů nás vrací zpět k nadčasovému příběhu s oblíbenými postavami.
So 19. – ne 20. dubna v 16.30 hodin komedie ČR Vyšehrad dvje.
So 19. – ne 20. dubna v 19 hodin drama VB Ptáče. Bailey žije se svým milujícím, ale nezodpovědným otcem a bratrem v malém městě na východě Anglie. Když do jejího života vstoupí cizinec jménem Bird, Bailey zatouží roztáhnout křídla a opustit svůj roztříštěný domov.
Ne 20. – po 21. dubna ve 14 hodin komedie USA Minecraft film. Nesourodá banda čtyř přátel se potýká s všednodenními problémy, když tu je to zčistajasna protáhne záhadným portálem do Overworldu: bizarního, zázračného světa z kostek, který žije z ryzí představivosti.
Po 21. dubna v 19 hodin komedie ČR Vyšehrad dvje.
Po 21. dubna v 19 hodin komedie USA Novokain. Nathan trpí vzácným onemocněním, které mu znemožňuje cítit fyzickou bolest. Žije poklidným životem bankovního úředníka, který až úzkostlivě dbá o vlastní bezpečí. Vše se ale změní, když jeho přítelkyně zmizí s únosci.
Út 22. dubna ve 13.30 hodin komedie ČR Bez trenek. Tři nejlepší kamarádi nechtěně zapálí myčku místního mafiána, který jim dá jeden měsíc na zaplacení škod. Poté, co odmítnou nelegální cesty k zisku, přijdou s nápadem založit pánskou striptérskou skupinu.
Út 22. dubna v 19 hodin drama BEL Mladá srdce. Poklidný půvab belgické vesničky i vcelku přehledný život čtrnáctiletého Eliase naruší noví sousedé, kteří se nastěhují do domu přes ulici. Především stejně starý Alexander, jeho nový spolužák a kamarád. Nebo snad něco víc?
So 26. dubna v 16.30 hodin Umění v kině Výstava: Tizian – Říše barev. Svým ikonickým uměním si Tiziano Vecellio získal papeže i císaře a podařilo se mu stát se jedním z umělců, kteří symbolizují celou renesanci.
KULTURNÍ DŮM KOPŘIVNICE
Út 22. dubna v 19 hodin divadlo Špinarka. Věru nevzali na konzervu, protože je příliš malinká. Nehodí se ani do sboru, na to má moc výrazný hlas. Věra žije v blbé době. Nezáleží na tom, jak zpíváte, ale jak jste politicky uvědomělá. Naštěstí talent se prosadí vždycky. Dokudrama o životě a díle Věry Špinarové.
Čt 24. dubna v 17 hodin Jarní seniorské odpoledne. Příjemný večer s oblíbenou kapelou Meteor. Během večera proběhne také doprovodný program, vystoupí taneční skupiny Sundance a Faridah, ZUŠ Z. Buriana a finalisté Koprstar.
Ne 27. dubna v 10 hodin Loutkoherecké divadlo Rolnička – O pejskovi a kočičce. Klasické příběhy české pohádkové klasiky v podání místního souboru.
Ne 27. dubna v 19 hodin divadlo Fantastická žena. Příběh dvou kamarádů ve středním věku, jejichž životy pořádně zamíchá tajuplná seznamka a doslova fantastická žena, která se jim zčistajasna objeví v bytě. Jak to spolu může souviset?
Út 29. dubna v 19 hodin talk-show Miroslav Donutil – Na kus řeči. Pro všechny, kteří milují dobrý český humor, přiveze populární bavič a herec novou sérii humorných příběhů.
St 30. dubna od 16 hodin Filipojakubská noc. Tradiční magické odpoledne s čarodějnickým nádechem. Vystoupí Calata, Beat-off a ZAhRADKAři (sad E. Beneše).
KNIHOVNA KOPŘIVNICE
Út 22. dubna v 9 hodin Minibookstart o spinkání. Všichni rodiče jsou srdečně zváni se svými ratolestmi do knihovny na dopoledne s knížkami Petra Horáčka Kdopak tu spí? a Do pelíšku. Pro děti do 3 let a jejich doprovod (centrum Pětka).
St 23. dubna v 16 hodin přednáška Internet a on-line platformy. Simona Kartusová z Telekomunikační akademie ČTÚ představí, k čemu všemu a jak lze využít internet (akademická posluchárna).
MUZEUM FOJTSTVÍ
Aktuální výstava Mizející řemeslo. Výstava malířských válečků se vzorem umělce Ondřeje Matuly (do 8. června).
St 23. dubna v 17 hodin přednáška Ivančena. Vznik a obnovu památné mohyly na Lysé hoře přiblíží ve své přednášce vůdce kopřivnického střediska Junáka Kryštof Hyvnar u příležitosti 80. výročí popravy ostravských skautů nacisty.
LAŠSKÉ MUZEUM
Aktuální výstava – Svět malíře Libora Baláka. Výstava realistických obrazů malíře dinosaurů i indiánů.
MUZEUM NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ TATRA
Aktuální výstava – Do pedálů. Výstava mapující historii a vývoj jízdních kol (do 28. září).
Čt 17. dubna od 9 hodin Velikonoční prázdniny v muzeu. Tematické hrátky pro všechny návštěvníky muzea. Zábavné úkoly a vědomostní kvízy, pro menší omalovánky, stavebnice nebo autíčka.
VILA MACHŮ
So 26. dubna od 10 hodin Kopřivnický gastrofestival.
ŠTRAMBERK
St 23. dubna v 18 hodin přednáška 20 000 kilometrů z Česka do pákistánského Himálaje. Cestovatelská beseda o putování Jana Rendla (KC Stará škola).
Čt 24. dubna v 10.30 hodin Ověřování informací hrou. Přednáška s workshopem, jak předcházet omylům a falešným zprávám na internetu (knihovna Štramberk).
So 26. dubna od 11 hodin Slavnosti štramberských uší. Tradiční akce místní podnikatelů a pekařů. K tanci vystoupí cimbálovka Pomněnka a Queenmania.
Ne 27. dubna koncert Ženilo se staré trdlo. Lidové písně ze zpěvníku ‘Kopřivnické písničky’ Leopolda Víchy a Emila Hanzelky zazpívá pěvecký sbor Valentin a dětské sbory příborské a kopřivnické ZUŠ (Amfiteátr pod Starou věží).
St 30. dubna v 17 hodin Vyprávění pohádek od pana Hrčka (KC Stará škola).
KINO ŠTRAMBERK
Ne 20. dubna v 18 hodin komedie ČR Moře na dvoře.
Ne 27. dubna v 18 hodin drama ČR Tichá pošta.
Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.