Cesta: Titulní stránka > Kopřivnické noviny
Moderátorem diskuze bude po nedávno oznámené změně Adam Parma, který působí jako překladatel, simultánní tlumočník, scenárista, režisér a pedagog, a kromě kulatého stolu bude návštěvníky provázet i celou letošní Kopřivou.
Jeho hostem bude polský politolog, publicista a pedagog Maciej Ruczaj. Ten publikoval řadu textů věnovaných politickým, společenským a historickým otázkám, spolupracoval například s Lidovými novinami a vede blog na portálu Echo24.cz. Krátce působil i jako velvyslanec Polska na Slovensku.
Jedinou dámou v panelu bude Katarína Dubělčíková, ta působí jako sociální pracovnice a mediátorka s bohatými zkušenostmi v oblasti práce s rodinami a třídními kolektivy. Třetím panelistou bude slovenský konzervativní novinář Martin Hanus. Vzděláním germanista a politolog působil v týdeníku Domino fórum. Stál u vzniku deníku Postoj, jehož je už šestým rokem šéfredaktorem.
Čtveřici diskutujících pak doplňuje dominikánský mnich, matematik a filozof Jan Rajlich. Ten bude také celebrovat následující mši za zemřelé divadelníky, donátory, příznivce a má být i společnou vzpomínkou na ty, kdo stáli u zrodu kopřivnické kultury. O hudební složku mše se má postarat ostravsko-frýdecká křesťanská kapela EFRÉM.
Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.