K o p ř i v n i c e (jfk) - Základní část kopřivnické Městské hokejové ligy finišuje. Do jejího konce zbývá odehrát poslední kolo. To už nic nezmění na tom, že do semifinále play-off půjde z první příčky HC Siemens Kopřivnice, který s 35 body bezpečně vede.
O druhé místo, které rovněž zaručuje přímý postup do semifinále play-off, ještě bude v posledním kole bojovat dosud druhý tým B.A.H. a třetí Netopýři, kteří zatím mají po 26 bodech. O další dvě místa v play-off se utkají družstva na třetím až šestém místě. Nejlepším střelcem I. ligy je zatím Rostislav Wanke z HC Siemens s šestnácti brankami, jedničkami mezi brankáři na základě nejlepšího průměru jsou Filip Strnadel ze Siemensu a Ivo Jelič z B.A.H.
Druhou ligu v tuto chvíli vede mužstvo Devils s 28 body před Hájovem, který dosud nasbíral 24 bodů. Tabulce střelců zde vévodí Radek Vokáč. V čele třetí ligy figurují Medvědi o bod před Závišicemi. Nejlepším střelcem je Lukáš Navrátil.
Pořadí I. ligy před posledním kolem základní části: 1. HC Siemens Kopřivnice 35 b., 2. B.A.H. 26 b., 3. Netopýři 26 b., 4. BFI Rivals 14 b., 5. HC Slivovice 14 b., 6. OS KOVO Kopřivnice 11 b. Nejlepší střelci I. ligy: 1. R. Wanke (HC Siemens) 16 b., 2. J. Holák (B.A.H.) 15 b., 3. P. Vojtíšek (HC Netopýři) 15 b., 4. Milan Žáček (OS KOVO) 12 b., 5. D. Goršanov (HC Slivovice) 12 b., 6. R. Dobečka (B.A.H.) 11 b., 7. Martin Žáček (OS KOVO) 11 b., 8. K. Kladiva (BFI Rivals) 10 b., 9. M. Slanina (HC Netopýři) 10 b., 10. L. Mička (HC Slivovice) 10 b.