Město Kopřivnice - Kopřivnické noviny ze dne 10.10.2019 - Výsledky
Přejít na hlavní navigaci Přejít na vedlejší navigaci Přejít na obsah
Hlavička stránky
logo Facebook Město Kopřivnice
Štefánikova 1163/12
742 21 Kopřivnice
Telefon: (+420) 556 879 411
E-mail: posta@koprivnice.cz
ID datové schránky: 42bb7zg
IČ: 00298077
DIČ: CZ00298077
Přírodní památka Váňův kámen - foto Ladislav Renner

Kopřivnické noviny

Kopřivnické noviny číslo 35/2019 ze dne 10.10.2019

Výsledky

(Počet zobrazení: 62)
- Florbal: muži (MS přebor): FBC Vikings Kopřivnice B – FbC Coyotes Jablunkov 1:3, - FBK Štrajgřy Ostrava 4:2; ženy (II. liga - sk. 7): FBC Vikings Kopřivnice – FbC Asper Šumperk 6:0, - FBC ČPP Ostrava B 2:4; junioři (II. liga – sk. 7): FBC Vikings Kopřivnice – S.K. P.E.M.A. Opava 5:4, - FBC ORCA Krnov 4:4; st. žáci (MS liga): FBC Vikings Kopřivnice – Florbal Exelsior Havířov 2:14, - FBC AUTEL Český Těšín 1:6.

- Fotbal: muži (10. kolo III. tř.): FK Štramberk – TJ Sokol Zbyslavice 7:1, TJ Trojanovice-Bystré – Spartak Lubina 2:3pk; ženy (4. kolo MSD sk. A): FK Štramberk – Spartak Lubina 1:0; dorost (10. kolo KS sk. B): TJ Sokol Fryčovice – FC Kopřivnice 3:3; dorost (11. kolo OP): FK Štramberk – Fotbal Fulnek 3:2, TJ Sokol Žilina – FC Vlčovice-Mniší 2:4; st. žáci (10. kolo KP): SK Jiskra Rýmařov – FC Kopřivnice 9:0; ml. žáci (10. kolo KP): SK Jiskra Rýmařov – FC Kopřivnice 4:2; ml. žáci (8. kolo OS): FK Štramberk - FK Bartošovice 15:2; žáci (10. kolo OP): TJ Odry – FC Vlčovice-Mniší 2:3; žáci (10. kolo OS sk. A): TJ Kunín – FK Štramberk 3:1; st. přípravka (6. kolo OP sk. B): FK Primus Příbor B – FC Kopřivnice 9:2; st. přípravka (6. kolo OS sk. A): FK Štramberk B – TJ Sokol Kunčice p. O. 8:1; st. přípravka (6. kolo OS sk. B): FK Štramberk A – AFC Veřovice 19:2; ml. přípravka (6. kolo OP sk. B): FK Primus Příbor B – FC Kopřivnice 11:9; ml. přípravka (5., 6. a 11. kolo OS): Spartak Lubina – FK Bartošovice 4:18, - TJ Sokol Vražné 0:27, - TJ Sokol Sedlnice 4:16.

- Házená: st. dorostenci (3. kolo I. ligy): HCB Karviná – KH ISMM Kopřivnice 22:25; ml. dorostenci (3. kolo II. ligy – sk. SM): HCB Karviná B – KH ISMM Kopřivnice 22:27; ml. žáci (2. kolo MSL-OLK): KH ISMM Kopřivnice – Pepino SKP Frýdek-Místek A 8:34, - Sokol Ostrava 19:29; ml. žáci (2. kolo MSL II.): KH ISMM Kopřivnice – HC Nový Jičín 23:15, - Sokol Ostrava B 12:27.

- Hokej: st. žáci (8. kolo LSŽ sk. 17): HC Oceláři Třinec – HC Kopřivnice 15:2; ml. žáci (7. kolo LMŽ sk. 16): HC Rožnov p. R. – HC Kopřivnice B 6:1; ml. žáci (7. a 8. kolo LMŽ sk. 17): HC Kopřivnice – HC Slezan Opava B 12:2, - HC Oceláři Třinec 0:11; 5. tř. (3. kolo KLP): HC Rožnov p. R. – HC Kopřivnice 5:8.

- Stolní tenis: OP I. tř. (2. kolo): ASK Tatra Kopřivnice B – TJ Mořkov B 10:8.

- Volejbal: kadetky (3. a 4. kolo MS přeboru): TJ Sokol Frýdek-Místek B – KV Kopřivnice 3:1 a 3:1.


RSS ikona
Prohlášení o přístupnosti    Mapa stránek    RSS