Kopřivnické noviny číslo 34/2022 ze dne 06.10.2022

Vlčovičtí i přes bojovný výkon body ze Stachovic nepřivezli

(Počet zobrazení: 1623)
TJ Slavia Stachovice – FC Vlčovice-Mniší 2:1 (0:1)

Stachovice (hod) – V sobotu 1. října v rámci 8. kola I.B třídy sk. D jel do Stachovic tým Vlčovic-Mniší v oslabené sestavě, tentokrát doplněný o dorostence. Po prohře s Veřovicemi byli Vlčovičtí odhodláni si odvézt tři body, a tak neponechali nic náhodě. Do vedení se dostali v 35. minutě po brance Lukáše Pócoše. Za tohoto stavu šli do šaten.

Ve druhé půli se Vlčovičtí snažili zvýšit své vedení, svou hrou potrápili domácí. Po ‘trmě vrmě’ za domácí srovnal stav utkání na 1:1 Tomáš Hirš. Další gól padl až v prodloužení v 92. minutě, jehož autorem byl domácí Petr Vojkůvka. „Kluci zahráli perfektní bojovný výkon. Rozhodčí nám neuznal jasný gól, prý pro ofsajd. Přitom chyběl třetí rozhodčí, kdy o ofsajdu rozhodl domácí divák, což je smutné, že v takové soutěži nejsou rozhodčí. Mužstvo musím pochválit, protože tak bojovný výkon, kdybychom předvedli v každé zápase, tak jsme někde jinde. Potrápili jsme domácí, ale nic nám to není platné,“ okomentoval zápas trenér Vlčovic Miroslav Káňa.

Branky Vlčovic: 35. Pócoš – Stachovic: 77. Hirš, 92. Vojkůvka; sestava Vlčovic: Peiger – Kučera, Lichnovský, Chytil, Socha (68. Harabiš), Vrba, Růžička, Světlík, Polášek, Pócoš (73. Vyvial), Müller.