Město Kopřivnice - Kopřivnické noviny ze dne 10.10.2019 - Na půdě druhého týmu soutěže vybojovala Kopřivnice výhru
Letní koupaliště v Kopřivnici - foto STUDIO TRINITY, s.r.o.

Kopřivnické noviny číslo 35/2019 ze dne 10.10.2019

Na půdě druhého týmu soutěže vybojovala Kopřivnice výhru

(Počet zobrazení: 104)
TJ Sokol Fryčovice – FC Kopřivnice 2:3 (1:2)

Fryčovice (cab) – V deštivém a velmi chladném počasí kopřivničtí fotbalisté odehráli ve Fryčovicích v sobotu 5. října desáté kolo I. B tř. sk. D a proti druhému celku tabulky nakonec slavili vítězství.

Do zápasu však lépe vstoupili domácí, kteří měli více ze hry, drželi Kopřivnici pod tlakem a v osmé minutě také jako první skórovali. Postupně se ale do hry začali dostávat také kopřivničtí fotbalisté, po rohovém kopu ve 38. min. srovnal Marák a o dvě minuty později rovněž ze standardní situace otočil vývoj utkání Kühnert.

Také vstup do druhého poločasu měl lepší fryčovický celek, jenomže kopřivničtí hráči se znovu dostali do tempa a v 74. min. zvýšil na 3:1 z úniku po levé straně po centru Jana Kalicha Kudělka. Uběhla však pouze minuta a domácí snížili. Následně se vrhli do útoku, kopřivnická obrana i brankář Beňo měli plné nohy práce, ale nakonec vše ubránili a získali kýžené tři body. „Je to pro nás velmi důležité vítězství. Konečně jsme se dali dohromady a neměli problém se sestavou. Ve druhém poločase nás hodně podržel Beňo, škoda těch nevyužitých brejkových příležitostí, které nám domácí nabídli, když hráli vabank. Kluky ale musím pochválit, celý zápas odmakali,“ dodal trenér FC Kopřivnice Radomír Kalich.

Branky Kopřivnice: 38. Marák, 40. Kühnert, 74. Kudělka; sestava Kopř.: Beňo – J. Okřesík, Hruška (72. Chalupa), Kalich, Ollender, M. Makový, Marák, Kramoliš (70. Dočkalík), Kudělka (88. Marek), Kühnert, Mička.