Letecký pohled na Kopřivnici - CBS Malované mapy

Kopřivnické noviny číslo 22/2018 ze dne 07.06.2018

Gymnastky mají tři tituly přebornic kraje

(Počet zobrazení: 40)
Ostrava (cab) – Tři tituly přebornic Moravskoslezského kraje ve sportovní gymnastice se podařilo získat gymnastkám GK TJ Sokol Kopřivnice v Ostravě, kde v pátek 25. a v neděli 27. května krajský přebor probíhal. Závodilo se klasicky ve čtyřboji (přeskok, bradla, kladina, prostná) a zúčastnilo se v 16 kategoriích téměř 160 děvčat.

Elisabeth Prusenovská zvítězila v kategorii 6C (15+), kde sice byly pouze tři gymnastky různých klubů, ale podmínky k udělení titulu přebornice se tím splnily. Kateřina Tkáčová vyhrála kategorii 4B (9-12 let) obsazenou 13 závodnicemi a Nikol Němcová byla nejlepší ze sedmi gymnastek kategorie 6B (15+). Na stupních vítězů stála z kopřivnického oddílu ještě Nikki Vana, stříbrná v kategorii 5B (12-14 let). V téže kategorii skončila Karolína Šenková šestá, Zuzana Goršanová byla čtvrtá v kategorii 6B, Magdaléna Holášková skončila v kategorii 1B sedmá, Tereza Prokopová v kategorii 4B desátá a Nela Čubová obsadila v kategorii 1A 14. místo.