Přejít na hlavní navigaci Přejít na vedlejší navigaci Přejít na obsah
Hlavička stránky
Město Kopřivnice
Štefánikova 1163/12
742 21 Kopřivnice
Telefon: (+420) 556 879 411
E-mail: posta@koprivnice.cz
ID datové schránky: 42bb7zg
IČ: 00298077
DIČ: CZ00298077
Národní cena České republiky za jakost - 2016

Plánování sociálních služeb v Kopřivnici

Město Kopřivnice ve spolupráci s odborem sociálních věcí a zdravotnictví vyhlašuje IV. ročník ankety „Osobnost v sociální oblasti v Kopřivnici“

Již počtvrté mohou občané Kopřivnice a místních částí podávat své návrhy do ankety Osobnost v sociální oblasti. Pomozte i vy rozhodnout o tom, kdo získá ocenění za kvalitní a obětavou práci v sociálních službách, profesionální přístup či empatický vztah ke klientům. Pokud víte o někom, kdo si toto ocenění zaslouží, zašlete nám do 20. září 2018 nominaci.

Na ocenění mohou být navrženi lidé, kteří v Kopřivnici mimořádně přispívají ke zlepšení situace seniorů, handicapovaných nebo osob jinak ohrožených sociálním vyloučením, a to buď dlouhodobou prací, nebo mimořádným činem. Může se jednat o zaměstnance sociálních zařízení či neziskových organizací, dobrovolníky, pracovníky vykonávající sociální práci na úřadech, ve zdravotnických, školských a podobných institucích, nebo například o pečující osoby, které působí nad rámec péče o svého rodinného příslušníka.

Nominace lze podávat prostřednictví formuláře, který je k dispozici na webu města, nebo na odboru sociálních věcí a zdravotnictví, a to do čtvrtku 20. září 2018 do 14:00 hodin. Došlé návrhy poté posoudí řídící skupina komunitního plánování sociálních služeb, která ověří jejich pravdivost a své doporučení předá radě města. Rada města pak rozhodne o tom, kdo bude oceněn.

Slavnostní předání ocenění a vyhlášení osobnosti v sociálních oblasti v Kopřivnici se uskuteční ve čtvrtek 18. října na společenském večeru pracovníků a dobrovolníků v sociální oblasti, který se uskuteční v kopřivnickém kulturním domě.

Nominační formulář (doc 34 kB)
Pravidla oceňování Osobnosti v sociální oblasti v Kopřivnici (pdf 53 kB)


II. ročník ankety „Osobnost roku 2014 v sociální oblasti v Kopřivnici“

Město Kopřivnice ve spolupráci s odborem sociálních věcí a zdravotnictví a s řídící skupinou plánování sociálních služeb vyhlašuje II. ročník ankety „Osobnost roku 2014 v sociální oblasti v Kopřivnici“.... Více informací (pdf 45 kB)

Pravidla (pdf 45 kB)
Nominační formulář (doc 41 kB)

Setkání všech pracovních skupin plánování sociálních služeb

Dne 27.4. 2015 se uskuteční setkání pracovních skupin plánování sociálních služeb v Kopřivnici. Více informací (pdf 2,8 MB)

Osobnost 2013

Osobností sociální oblasti 2013 se stala Anežka Šajtarová - více v TS ze dne 2. 12. 2013
Veřejnost nominovala 7 osob - více v TS ze dne 22. 10. 2013
Kopřivnice hledá Osobnost sociální oblasti - více v TS ze den 23. 9. 2013
Pravidla ocenění (pdf 36 kB)

Tiskové zprávy

RSS ikona

Kopřivnické noviny

Největší krajské investice v okrese míří do Kopřivnice

Kopřivnice (dam) – Místem realizace jedněch z největších krajských investic v novojičínském okrese bude v nejbližších letech Kopřivnice. Právě zde ...

S montáží vánoční výzdoby se finišuje

Kopřivnice (hod) – S instalací vánoční výzdoby začali pracovníci Slumeka již v minulém týdnu, aby vše stihli včas.

Jak bývá tradicí, vánoční výzdoba bude ...

Prohlášení o přístupnosti    Mapa stránek    RSS