Technické muzeum Tatra - foto STUDIO TRINITY, s.r.o.

Kopřivnické noviny číslo 22/2018 ze dne 07.06.2018

V poháru malého fotbalu jsou známy semifinálové celky

(Počet zobrazení: 91)
Kopřivnice (cab) – V sobotu 26. května se na hřišti ZŠ M. Horákové rozhodlo o postupujících mužstvech do semifinále Ligového poháru malého fotbalu v Kopřivnici. Čtvrtfinálové utkání mezi celky RS Team a FC Ďábelská Jelita se předehrávalo již o týden dříve a 4:1 (po poločase 2:1) zvítězil RS Team. V semifinále, které je na programu 16. června spolu se zápasem o 3. místo a následným finále, narazí na mužstvo Gunners Kopřivnice, které díky brankám v rozmezí dvou minut porazilo Kamarádský Kyblík. Dalšími semifinalisty jsou pak FC Baník Štramberk, jenž 4:1 porazil Starou Gardu, a tým 1.FC Bari, který překvapivě roznesl na kopytech vedoucí ligový celek FC ŠPUNTY 97.

Výsledky čtvrtfinále Ligového poháru v malém fotbale (Kopřivnice, 26. 5.): RS Team – FC Ďábelská Jelita 4:1, branky: M. Košárek 2, P. Bartoň, V. Pustějovský – M. Černošek; 1.FC Bari – FC ŠPUNTY 97 9:1, branky: M. Buček 4, J. Bortel 2, O. Chromečka, T. Baar, P. Bortel – J. Holub; FC Baník Štramberk – Stará Garda & D.T. 4:1, branky: R. Matuška, P. Maslonka, P. Hruškovský, L. Lichnovský – F. Horváth; Kamarádský Kyblík – Gunners Kopř. 0:2, branky: M. Schybol ml., J. Ostrý.