Starší žáci volejbalu hráli pátý turnaj doma

(Počet zobrazení: 75)
Starší žáci kopřivnického volejbalového klubu se snaží zablokovat smeč hráče družstva Blue Volley Ostrava, které ale nakonec zvítězilo.
další fotografie

Kopřivnice (cab) – Jen těsně unikl starším žákům Klubu volejbalu Kopřivnice postup do skupiny B, když v pátém turnaji v neděli 4. února v tělocvičně ZŠ 17. listopadu 2:0 na sety porazili družstvo Red Volley Frýdlant nad Ostravicí a ve druhém zápase jen těsně podlehli týmu Blue Volley Ostrava. První set Kopřivnice ovládla 25:18, v tom druhém naopak dominoval poměrem 25:14 soupeř a ve vyrovnané závěrečné sadě nakonec zvítězil 16:14. Kopřivničtí starší žáci tak i v příštím turnaji, který je na programu 4. března, budou hrát ve skupině C.

Ve stejný termín mají naplánován šestý turnaj také starší žákyně, které však páté kolo teprve čeká. V neděli 18. února se v Novém Jičíně ve skupině E představí kopřivnické „béčko“, „áčko“ pak odehraje pátý turnaj v nejlepší skupině A až v sobotu 24. února na domácí palubovce. Mladší žákyně KV Kopřivnice mají podobný program. Ve čtvrtém turnaji skončily ve skupině B druhé, tudíž v ní budou hrát i v dalším kole v sobotu 17. února. Do konce sezony čekají kopřivnické mladší žákyně ještě dva turnaje a v dubnu pak mistrovství ČR, kterého se mohou, na rozdíl od staršího žactva, zúčastnit všechna družstva bez ohledu na to, jak skončila v krajských soutěžích.

Kopřivnické kadetky již základní část mají za sebou, ale z krajského přeboru skupiny B do finálové skupiny nepostoupily. Nyní budou bojovat o páté místo s Orlovou, tuto sobotu venku a v příštím týdnu doma v tělocvičně ZŠ 17. listopadu.