Cyklostezky v Kopřivnici - foto Yan a Baara Čelikovských - YB studio

Kopřivnické noviny číslo 10/2018 ze dne 15.03.2018

Futsalisté FU Kopřivnice si zahrají finále s Opavou

(Počet zobrazení: 1151)
Kopřivnice , Nový Jičín (cab) – O prvním březnovém víkendu se odehrál poslední turnaj v obou futsalových okresních soutěžích, kde letos působí kopřivnická mužstva. A obě mají vítěze právě z Kopřivnice.

V sobotu 3. března proběhl ve sportovní hale místního učiliště závěrečný turnaj týmů Okresního přeboru okresů Nový Jičín a Frýdek-Místek, v němž Lokomotiva Gangsters potvrdila dvěma vítězstvími celkové prvenství v soutěži. Z dalších kopřivnických celků obsadilo „béčko“ FU Kopřivnice pátou příčku, o dva body zpět zůstala šestá záloha Jokeritu a Lavina Kopřivnice skončila osmá (předposlední).

Poslední turnaj II. třídy NJ/FM se konal v neděli 4. března, ovšem kvůli zápasu play-off florbalistů v hale učiliště netradičně ve sportovní hale ZŠ E. Zátopka. Tuto soutěž ovládl tým Borcibalona Kopřivnice, když deklasoval Studénku i El Amigos Kopřivnice, zatímco Wespen Nový Jičín na druhé příčce podlehl „béčku“ Lokomotivy Gangsters. Ta nakonec obsadila třetí příčku, tým El Amigos Kopřivnice skončil šestý a na osmé (předposlední) příčce se umístili hráči Gunners Kopřivnice.

V sobotu 10. března odehráli futsalisté divizního celku FU Kopřivnice druhé semifinálové utkání play-off a stejně jako v tom prvním rozhodovaly penalty. A opět v nich bylo úspěšnější kopřivnické mužstvo, které tak porazilo 1. FC Tornádo Nový Jičín 5:4. Ve finále, jež se odehraje tento pátek, FU vyzve ve sportovní hale místního učiliště tým Ferram Opava.

Výsledky kopřivnických futsalových mužstev v posledním turnaji OP NJ/FM (Kopř., 3. 3.): Lavina Kopř. – 1. FT Libhošť 7:6, - Callibrum F-M 0:5, Lokomotiva Gangsters – TJ Sviadnov 7:3, - Růžové Tlapičky B 8:5, FU Kopřivnice B – Jokerit Kopř. B 3:2, - New Jersey NJ 4:3, Jokerit Kopř. B - New Jersey NJ 3:4.

Výsledky kopřivnických futsalových mužstev v posledním turnaji II. tř. NJ/FM (Kopř., 4. 3.): El Amigos Kopř. – Borcibalona Kopř. 1:6, - AS Bizon Studénka 7:3, Borcibalona Kopř. – AS Bizon Studénka 10:1, Lokomotiva Gangsters B – Quick Strike NJ 5:0, - Wespen NJ 4:3, Gunners Kopř. – Beach Boys Odry C 3:1, - Kaša Hostašovice 7:1.