Město Kopřivnice - Kopřivnické noviny ze dne 24.09.2020 - Běh v centru města přilákal celkem 466 dětí
Přejít na hlavní navigaci Přejít na vedlejší navigaci Přejít na obsah
Hlavička stránky
logo Facebook Město Kopřivnice
Štefánikova 1163/12
742 21 Kopřivnice
Telefon: (+420) 556 879 411
E-mail: posta@koprivnice.cz
ID datové schránky: 42bb7zg
IČ: 00298077
DIČ: CZ00298077
ZŠ dr. Milady Horákové - foto Yan a Baara Čelikovských - YB studio

Kopřivnické noviny

Kopřivnické noviny číslo 33/2020 ze dne 24.09.2020

Běh v centru města přilákal celkem 466 dětí

(Počet zobrazení: 327)
Třetí nejvyšší účast byla v jedenáctém ročníku Běhu dětí Kopřivnicí, který se koná v rámci závodu uctívajícího památku slavného atleta Emila Zátopka. 
FOTO: KRISTINA ČABLOVÁ
Třetí nejvyšší účast byla v jedenáctém ročníku Běhu dětí Kopřivnicí, který se koná v rámci závodu uctívajícího památku slavného atleta Emila Zátopka.
FOTO: KRISTINA ČABLOVÁ

Kopřivnice (cab) – I přes letošní situaci s koronavirovou pandemií měl jedenáctý ročník Běhu dětí Kopřivnicí, který v rámci Běhu rodným krajem Emila Zátopka pořádalo v sobotu 19. září město Kopřivnice, Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice a Český svaz olympioniků, třetí nejvyšší účast v historii závodu. Zaběhat si přišlo celkem 466 dětí ročníků narození 2005 a mladších, z nichž oceněno bylo v každé kategorii nejlepších šest, ve dvou nejstarších kategoriích nejlepší tři závodníci. Celý program, který zahájil Lidový běh, probíhal u ZŠ M. Horákové a tratě závodu o délce 60 m až 820 m vedly kolem kulturního domu a muzea.

Z výsledku Běhu dětí Kopřivnicí (21. 9., XI. ročník): kategorie r. 2017 a mladší (60 m): 1. B. Dorňák (Kopř.), 2. J. Cigánek (Brušperk), 3. T. Dvorský, 4. A. Macháčková, 5. G. Jakešová, 6. V. Kocián (všichni Kopř.); kat. r. 2015/16 (150 m): chlapci: 1. S. Kurta (Kopř.), 2. K. Venclík, 3. J. Berger (oba AK EZ Kopř.), 4. D. Satek (LK Veřovice), 5. D. Košelík (AFC Veřovice), 6. F. Kudělka (Sedlnice); dívky: 1. T. Řezáčová (Podivín), 2. K. Bezděková (AK EZ), 3. K. Dvorská (Nový Jičín), 4. A. Pargačová (Kopř.), 5. V. Růžová (AK EZ), 6. A. Lišková (Rožnov p. R.); kat. r. 2013/14 (270 m): chlapci: 1. A. Schmida (Ostrava), 2. A. Koňařík (AFC Veřovice), 3. V. Dryák (Kopř.), 4. J. Pokorný (Atletika Poruba), 5. J. Polášek (TJ Slezan FM), 6. B. Březina (Kopř.); dívky: 1. V. Kelnarová (AK EZ), 2. N. Smutková (Studénka), 3. E. Staniková (Kopř.), 4. M. Hrušková (NJ), 5. B. Polášková (Mošnov), 6. B. Drijáková (Kopř.); kat. r. 2011/12 (410 m): chlapci: 1. M. Bernatík (AK EZ), 2. Š. Frydrýsek (Slezan FM), 3. J. Jiřík (Kopř.), 4. P. Chudomel (Praha), 5. D. Tembo (Kopř.), 6. A. Pargáč (AK EZ); dívky: 1. J. Biolková (Ostrava), 2. S. Jurošová (Slezan FM), 3. K. Bergerová, 4. A. Koňaříková, 5. M. Kalužová, 6. K. Máchová (všechny AK EZ); kat. r. 2009/10 (410 m): chlapci: 1. M. Mazáč (AK EZ), 2. O. Holubčík (Slezan FM), 3. D. Tvrdý (Atletika Poruba), 4. R. Janek (Kopř.), 5. P. Lacina (SK Kopř.), 6. R. Vřesňák (Kopř.); dívky: 1. A. Holubová, 2. L. Chovancová, 3. L. Křížková, 4. S. Šnyrychová, 5. Z. Mlčochová, 6. K. Fojtíková (všechny AK EZ); kat. r. 2007/08 (820 m): chlapci: 1. Š. Holub, 2. J. Holub (oba AK EZ), 3. D. Kresta (Kopř.); dívky: 1. N. Štefková (AK EZ), 2. L. Jurošová (Slezan FM), 3. E. Bernatíková (AK EZ); kat. r. 2005/06 (820 m): chlapci: 1. J. Machetanz (Příbor), 2. R. Janek (Kopř.); dívky: 1. K. Mendreková (Jablůnkov), 2. S. Šenkeříková (AK EZ), 3. V. Pavlíčková (NJ).


RSS ikona
Prohlášení o přístupnosti    Mapa stránek    RSS