Město Kopřivnice - Kopřivnické noviny ze dne 13.06.2019 - Atletický klub pořádal závod družstev minipřípravek
Technické muzeum Tatra - foto STUDIO TRINITY, s.r.o.

Kopřivnické noviny číslo 23/2019 ze dne 13.06.2019

Atletický klub pořádal závod družstev minipřípravek

(Počet zobrazení: 176)
Kopřivnice (cab) – Ve čtvrtek 30. května pořádal Atletický klub E. Zátopka Kopřivnice na hřišti ZŠ Alšova čtvrté kolo Atletické ligy minipřípravek, tedy krajského přeboru družstev dětí r. 2010/11. Soutěžilo se v šesti disciplínách – v bězích na 60 m s překážkami, 150 m a 600 m, ve skoku dalekém, v hodu raketkou a ve štafetě na 4 x 200 m. Družstvo děvčat znovu zvítězilo a vede i v průběžném pořadí ligy. Z jednotlivkyň se na stupně vítězů prosadily Michaela Richterová (1. 60 m s př. a 3. hod raketkou), Elena Nováková (2. 150 m a 3. 60 m s př.), Olivie Pešatová (3. 150 m), Lara Quittová (3. 600 m), Barbora Hyklová (2. skok daleký), Bára Kahánková (3. skok daleký), Zuzana Polívková (1. hod), Aneta Ermisová (2. hod) a zlato pak brala štafeta ve složení Richterová, Pešatová, Kahánková, Nováková.

Družstvo chlapců v tomto kole vybojovalo druhou příčku, v průběžném pořadí však figuruje na třetí pozici. V jednotlivých disciplínách se na medailových pozicích umístili Jan Chalupa (1. 60 m s př.), Jan Richter (1. skok daleký a 2. 60 m s př.), Matyáš Bernatík (2. dálka a 3. 150 m), Michal Mazáč (1. 600 m), Václav Vidomus (3. hod raketkou) a i chlapecká štafeta ve složení Chalupa, Mazáč, Richter, Bernatík získala zlato.