Město Kopřivnice - Hlášení městského rozhlasu
Přejít na hlavní navigaci Přejít na vedlejší navigaci Přejít na obsah
Hlavička stránky
logo Instagram logo Facebook Město Kopřivnice
Štefánikova 1163/12
742 21 Kopřivnice
Telefon: (+420) 556 879 411
E-mail: posta@koprivnice.cz
ID datové schránky: 42bb7zg
IČ: 00298077
Otevírací doba a kontakty
Kopřivnice - foto Yan a Baara Čelikovských - YB studio

Hlášení městského rozhlasu RSS logo

Zájemci si mohou nechat zasílat hlášení rozhlasu

Pokud si chcete nechat zasílát texty hlášení městského rozhlasu na svůj mobil, stáhněte si aplikaci Mobilní rozhlas.


ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

15.09.2021

Ve čtvrtek 16. září od 13:30 se v 10. patře městského úřadu uskuteční vzdělávací akce z cyklu Aktivní senior. Beseda Senior v dopravě je určena pro všechny, kdo si chtějí oživit znalosti pravidel provozu na pozemních komunikacích. Vstup na akci bude zdarma.
V pátek 17. září od 9 do 18 hodin se v komunitním centru Pětka uskuteční akce pro veřejnost. Těšit se můžete na rukodělný jarmark, pískování, kreativní dílny, hravé čtení, taneční vystoupení, skákací hrad a mnoho dalšího. Všichni jste srdečně zváni!
V pátek 17. září jste také zváni na farmářský trh, který se bude konat od 9 do 16 hodin v sadu E. Beneše. Kromě tradiční nabídky čerstvých surovin, potravin a regionálních výrobků bude připraven doprovodný program pro všechny cyklisty, kteří chtějí vyrazit na společnou vyjížďku a blíže poznat cyklostezky a cyklotrasy v okolí. Cyklojízda odstartuje v 15 hodin u Ringhofferovy vily a cíl bude mít na Zrzávkách, kde bude nachystán doprovodný program.
V sobotu 18. září jste srdečně zváni na tradiční běhy na počest našeho slavného rodáka Emila Zátopka. Hlavní závod, Běh rodným krajem Emila Zátopka, odstartuje v sobotu v 11 hodin u Technického muzea Tatra za účasti členů Českého klubu olympioniků. Předcházet mu budou Lidový běh a Běhy dětí Kopřivnicí. Upozorňujeme, že v letošním roce dochází ke změně místa registrace a konání doprovodných závodů. Registrace do Lidového běhu a Běhů dětí Kopřivnicí budou probíhat u městského úřadu, kde povedou také trasy.
Házenkáři Kopřivnice vás po 26 letech zvou na evropský pohár. O nadcházejícím víkendu přivítají na domácí palubovce hned dvakrát islandský celek UMF Selfoss 1936. První utkání se uskuteční v sobotu 18. září v 15 hodin, odveta je na programu hned druhý den, v neděli 19. září, od 18 hodin. Oba zápasy se odehrají ve Sportovní hale ZŠ Emila Zátopka.

13.09.2021

Ve středu 15. září bude zahájena rekonstrukce plynovodu poblíž objektu Tatrovanky. Stavba si vyžádá dočasná omezení, avšak průchod centrem a vstupy do všech provozoven zůstanou zachovány. Žádáme občany o trpělivost a za vzniklé komplikace se předem omlouváme!

Ve čtvrtek 16. září od 13:30 se v 10. patře městského úřadu uskuteční vzdělávací akce z cyklu Aktivní senior. Beseda Senior v dopravě je určena pro všechny, kdo si chtějí oživit znalosti pravidel provozu na pozemních komunikacích. Vstup na akci bude zdarma.

V pátek 17. září od 9 do 18 hodin se v komunitním centru Pětka uskuteční akce pro veřejnost. Těšit se můžete na rukodělný jarmark, pískování, kreativní dílny, hravé čtení, taneční vystoupení, skákací hrad a mnoho dalšího. Všichni jste srdečně zváni!

V pátek 17. září jste také zváni na farmářský trh, který se bude konat od 9 do 16 hodin v sadu E. Beneše. Kromě tradiční nabídky čerstvých surovin, potravin a regionálních výrobků bude připraven doprovodný program pro všechny cyklisty, kteří chtějí vyrazit na společnou vyjížďku a blíže poznat cyklostezky a cyklotrasy v okolí. Cyklojízda odstartuje v 15 hodin u Ringhofferovy vily a cíl bude mít na Zrzávkách, kde bude nachystán doprovodný program.

V sobotu 18. září jste srdečně zváni na tradiční běhy na počest našeho slavného rodáka Emila Zátopka. Hlavní závod, Běh rodným krajem Emila Zátopka, odstartuje v sobotu v 11 hodin u Technického muzea Tatra za účasti členů Českého klubu olympioniků. Předcházet mu budou Lidový běh a Běhy dětí Kopřivnicí. Upozorňujeme, že v letošním roce dochází ke změně místa registrace a konání doprovodných závodů. Registrace do Lidového běhu a Běhů dětí Kopřivnicí budou probíhat u městského úřadu, kde povedou také trasy.

Házenkáři Kopřivnice vás po 26 letech zvou na evropský pohár. O nadcházejícím víkendu přivítají na domácí palubovce hned dvakrát islandský celek UMF Selfoss 1936. První utkání se uskuteční v sobotu 18. září v 15 hodin, odveta je na programu hned druhý den, v neděli 19. září, od 18 hodin. Oba zápasy se odehrají ve Sportovní hale ZŠ Emila Zátopka.

10.09.2021

V pátek 10. září zhruba od 15:30 do 17 hodin bude na parkovišti před městským úřadem k vidění asi dvacet historických vozů, které do Kopřivnice zavítají v rámci srazu Jaguar klubu. Zájemci si mohou přijít nablýskané veterány prohlédnout.

08.09.2021

Srdečně zveme děti a jejich rodiče na zábavné odpoledne v dětském koutku Žirafka ve vestibulu městského úřadu. Připraveny jsou balónky, tvoření a malování na obličej. Těšíme se na vás dnes 8. září až do 17 hodin.

V pátek 10. září zhruba od 15:30 do 17 hodin bude na parkovišti před městským úřadem k vidění asi dvacet historických vozů, které do Kopřivnice zavítají v rámci srazu Jaguar klubu. Zájemci si mohou přijít nablýskané veterány prohlédnout.

Upozorňujeme rezidenty a abonenty z ulice Sokolovské, Dukelské a Kpt. Nálepky, že
od 1. září jsou platné jen nově vydané parkovací karty, které vyřídíte s občanským a technickým průkazem na Informacích městského úřadu. Více podrobností najdete na webu města v sekci Parkovací karty.

06.09.2021

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody v části ulice Štramberské ve čtvrtek 9. září od 8 – 14 hodin. Více informací na www.smvak.cz nebo na tel. čísle 800 292 300.

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie v části ulice České, K Očnímu, K Pasekám, Obránců míru v úterý 7. září od 7:30 – 17:30 hodin. V části ulice Obránců míru proběhne odstávka elektrické energie i v pátek 10. září od 7:30 - 16:30 hodin. Více informací naleznete na www.cezdistribuce.cz nebo na telefonním čísle 800 850 860.

Upozorňujeme rezidenty a abonenty z ulice Sokolovské, Dukelské a Kpt. Nálepky, že od 1. září jsou platné jen nově vydané parkovací karty, které vyřídíte s občanským a technickým průkazem na Informacích městského úřadu. Více podrobností najdete na webu města v sekci Parkovací karty.

01.09.2021

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody v části ulice Štramberské 9. září od 8 – 14 hodin. Více informací na www.smvak nebo na tel. čísle 800 292 300.

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie v části ulice České, K Očnímu, K Pasekám, Obránců míru dne 7. září od 7:30 – 17:30 hodin. Více informací naleznete na www.cezdistribuce.cz nebo na telefonním čísle 800 850 860.

V sobotu 4. září zamíří do Kopřivnice tradiční Tatra Veterán Rallye Beskydy. Asi 140 historických tatrovek si zájemci budou moci prohlédnout v okolí Muzea nákladních automobilů Tatra. První vozy budou přijíždět kolem 12. hodiny po ulici Čs. armády, Záhumenní a Husově. Osobní automobily zůstanou stát na ploše před muzeem, nákladní zaparkují na nedalekém parkovišti společnosti Tatra Trucks. Odjezd veteránů bude probíhat postupně, poslední vozy by měly Kopřivnici opustit kolem 17. hodiny.

Upozorňujeme rezidenty a abonenty z ulice Sokolovské, Dukelské a Kpt. Nálepky, že
od 1. září jsou platné jen nově vydané parkovací karty, které vyřídíte s občanským a technickým průkazem na Informacích městského úřadu. Více podrobností najdete na webu města v sekci Parkovací karty.

Banner - koronavirus
Banner - revitalizace centra města
Banner - Odkanalizování místních částí Vlčovice a Mniší
Banner - Ko-projekty
Banner - Zátopek 100
Banner - Anketa
Banner - Mobilní rozhlas Kopřivnice
Banner - Cena za společenskou odpovědnost
Poplatek za odpady (pdf 217 kB)
Ikona popelnice
RSS ikona

Běžecká liga pokračovala závody zaměřenými na vytrvalost i rychlost

Kopřivnice (cab) – Po dvouleté odmlce se v rámci Letních slavností v Mniší konal v sobotu 21. srpna XXI. ročník Běhu oborou, náročný desetikilometrový závod s ...

Jeden nakažený poslal do karantény celou třídu

Kopřivnice (dam) – Zhruba 5 600 testů bylo provedeno v prvních dnech nového školního roku u žáků kopřivnických základních škol. Pozitivní se ukázal jediný z ...

Informace o kvalitě ovzduší
Polétavý prach - PM10 [µg/m3]-
Povolený denní limit pro PM10 je 50 µg/m3
Data ze stanice AIM Studénka, odchylka pro Kopřivnici ±10%
Realizované projekty
Ilustrační foto k projektu
 
Spolufinancování dostavby sjezdové rampy z mostu přes železniční trať
podíl města - 8.000.000 Kč
Logo - Czech Point
Prohlášení o přístupnosti    Mapa stránek    RSS