Město Kopřivnice - Hlášení městského rozhlasu
Přejít na hlavní navigaci Přejít na vedlejší navigaci Přejít na obsah
Hlavička stránky
logo Facebook Město Kopřivnice
Štefánikova 1163/12
742 21 Kopřivnice
Telefon: (+420) 556 879 411
E-mail: posta@koprivnice.cz
ID datové schránky: 42bb7zg
IČ: 00298077
DIČ: CZ00298077
Pseudogotický kostel sv. Bartoloměje z roku 1894 - foto Petr Šimčík

Hlášení městského rozhlasu RSS logo

Zájemci si mohou nechat zasílat hlášení rozhlasu

Pokud si chcete nechat zasílát texty hlášení městského rozhlasu na svůj e-mail, můžete se přihlásit na e-mailu informace(zavináč)koprivnice.cz


22.10.2020

Od pátku 23. října do neděle 25. října v době od 9 do 12 hodin bude před budovou kopřivnické radnice k dispozici mobilní odběrový tým pro odběr vzorků na přítomnost covid-19. Testovat se zde budou moci lidé, kteří jsou objednáni k odběrům v Novém Jičíně na období od 23. do 28. října. Cílem je přiblížit odběrové pracoviště obyvatelům Kopřivnicka a minimalizovat fronty.

21.10.2020

Upozorňujeme občany, že od čtvrtka 22. října do úterý 3. listopadu budou uzavřeny některé maloobchody a služby - výjimky naleznete v nařízeních vlády zveřejněných na webu města. Dále bude omezen pohyb a kontakt s dalšími lidmi na nezbytně dlouhou dobu, s výjimkou cest do práce, nezbytných cest za rodinou, nákupu základního sortimentu, nutné pomoci blízkým a cest k lékaři. Povoleny budou také procházky v přírodě a parcích, pobyt na chatách a chalupách, a to v maximálním počtu 2 osob s výjimkou členů domácnosti a spolupracovníků. Vláda doporučuje zaměstnavatelům podporovat práci z domova a omezit kontakt se zákazníky. Dojde také k maximálnímu omezení přímého kontaktu státní správy s veřejností. V souladu s vládním nařízením bude Městský úřad v Kopřivnici otevřen v pondělí a ve středu v době od 8 do 10 a od 14 do 17 hodin.

20.10.2020

Upozorňujeme občany, že od středy 21. října bude platit povinnost nosit roušky i na veřejně přístupných místech v zastavěném území obce. Roušku nebude nutné nasadit, pokud budete od ostatních dál než 2 metry, budete pouze se členy Vaší domácnosti nebo při sportu. Dále bude nošení roušek povinné i v autě, pojede-li s Vámi osoba, která není členem Vaší domácnosti. Děkujeme za vzájemnou ohleduplnost.

15.10.2020

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody v části obce Lubina Větřkovice v místě vyvěšení oznámení v pátek 16. října od 8 – 14 hodin.

13.10.2020

Upozorňujeme občany na nová opatření vlády, která od zítřka omezí život ve městě. Od středy 14. října budou uzavřeny všechny restaurace a základní školy. Bude platit zákaz shromažďování více než šesti osob a pití alkoholu na veřejných místech. Povinnost zakrývání úst a nosu platí již od dnešního dne nejen ve všech vnitřních prostorách, ale i na zastávkách veřejné dopravy. Omezena je rovněž otevírací doba městského úřadu v Kopřivnici a Úřadu práce v Kopřivnici. Ty jsou veřejnosti otevřeny pouze v pondělí a ve středu od 8 do 10 hodin a od 14 do 17 hodin. V ostatních časech mohou přijít pouze objednaní klienti a předem domluvené návštěvy. Děkujeme za pochopení a vzájemnou ohleduplnost. Všechna aktuální mimořádná opatření naleznete v Aktualitách na webu města.

09.10.2020

V sadu E. Beneše probíhá až do 16 hodin poslední farmářský trh letošního roku V nabídce je pestrý sortiment ovoce, zeleniny, pečiva, uzenin, mléčných výrobků, sýrových specialit, včelích produktů, koření, čajů, okrasných a užitkových rostlin i rukodělných výrobků. Součástí farmářského trhu je mykologická poradna Jaromíra Durčeka.

Banner - koronavirus
Banner - Ko-projekty
Banner - Odkanalizování místních částí Vlčovice a Mniší
Banner - Prodej komplexu pozemků - Dolní Roličky
Banner - Měření rychlosti radarem
Banner - Hlášení závad
Banner - mobilní rozhlas
Poplatek za odpady (pdf 217 kB)
Ikona popelnice
Informace o kvalitě ovzduší
Polétavý prach - PM10 [µg/m3]33
Povolený denní limit pro PM10 je 50 µg/m3
Data ze stanice AIM Studénka, odchylka pro Kopřivnici ±10%
RSS ikona

Část zastupitelů poprvé hlasovala prostřednictvím telekonference

Ve zvláštním režimu proběhlo před týdnem 13. zasedání zastupitelstva města. Víc než třetina zastupitelů nebyla přítomna v sále, ale hlasovala na dálku prostřednictvím telekonference.
  FOTO: DAVID MACHÁČEKKopřivnice (dam) – Neobvyklý průběh mělo odložené 13. zasedání městského zastupitelstva Kopřivnice. Poprvé se totiž všichni komunální politici, kteří se ...

V soutěži malého fotbalu přezimuje na čele tabulky mužstvo 1.FC Bari

Kopřivnice (cab) – V sobotu 10. října, kdy se na hřišti ZŠ dr. M. Horákové hrálo čtvrté kolo Oblastního přeboru v malém fotbale, ještě hráči těchto mužstev ...

Loga - Národní cena České republiky za jakost
Realizované projekty
Ilustrační foto k projektu
 
Svět je velká zahrada II. etapa MŠ Jeřabinka a MŠ Lubina
celkové výdaje projektu - 8.500.000 Kč
přiznaná dotace - 6.800.000 Kč
podíl města - 1.700.000 Kč
Logo - Czech Point
Prohlášení o přístupnosti    Mapa stránek    RSS